Baltic Energy Efficiency Network for the Building Stock

SākumsSākums

Search

 

The BEENetwork is supported by:

Berlin Senatsverwaltung für Stadtentwicklung

IWO e.V. Mecklenburg–Vorpommern Schleswig-Holstein

The BEEN Project was supported by:

INTERREG III B
TACIS
*** BEEN - BEEN projekts beidzies. Sadarbības tīkls turpinas. Pievienojaties! ***

Laipni lūgti BEEN tīklā!

Baltijas dzīvojamā fonda energoefektivitātes tīkls

Sveicināti Baltijas dzīvojamā fonda energoefektivitāts tīkla mājas lapā. Šajā lapā Jūs atradīsiet ne tikai informāciju par BEEN tīklu un ar to saistīto BEEN projektu, bet arī informāciju par ar tēmu energoefektivitāte Eiropas dzīvojamā fondā saistītām publikācijām, notikumiem un pasākumiem. Ģeogrāfiskais uzsvars tiek likts uz Baltijas jūras reģionu.

The images show a prefabricated housing area in Poland before (2003) and after EER (2007).
Energoefektīva ēku renovācija (EER) samazina enerģijas patēriņu un CO2-izmešu daudzumu, kā arī uzlabo ēku iszkatu un struktūras kvalitāti.
 

Select language

Switch here to this page in English.Wechseln Sie hier zu dieser Seite auf Deutsch.Switch here to this page in Estonian.The current language is Latvian.Switch here to this page in Lithuanian.Switch here to this page in Polish.Switch here to this page in Russian.
 

Members Login

For registration as a new member please contact us (unsere email)".
Username:
Password:

Jaunumi un ziņas

Decembris 2008
ES komisija pieņēmusi priekšlikumu Eiropas reģionālās
attīstības fonda ERDF līdzekļu izmantošnai investīcijām ēku energoefektivitātes paaugstināšanai visās 27 ES valstīs. Lasīt vēl (en)

Decembris 2008
BEEN projektā attīstītā izmaksu aprēķina programma BEEN Cost Calculation Model ir pieejama bezmaksas lejuplādei BEEN tīklā reģistrētajiem dalībniekiem. Lasīt vēl (en)

Novembris 2008
UNECE dzīvojamā fonda un telpiskās lietošanas plānošanas komiteja izstrādājusi dokumentu par energoefektivitāti dzīvojamā fondā. Lasīt vēl (en)

Novembris 2008
BEEN projekta vadošais partneris stāda priekšā projekta rezultātus septīto enerģijas taupības dienu Vroclavā ietvaros. Lasīt vēl (en)

 

Impressions

© IWO e.V.
© IWO e.V. Berlin
 
 
© 2005/2006 Imprint Berlin Senate Department of Urban Development Housing Initiative for Eastern Europe (IWO) e.V. agentur makz